Субота, 27.04.2024, 12:35

Головна » 2014 » Січень » 24 » Правоохоронці завітали до школярів
Правоохоронці завітали до школярів

12До загальноосвітньої школи, що розташована в с. Іванківці, Знам᾿янського району завітали працівники міліції, які розповіли учням про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, в яких саме випадках вона настає.

Оперуповноважена криімнальної міліції у справах дітей Знам᾿янського міськвідділу Ірина Володимирівна Авксентьєва повідомила школярів про негативний вплив на організм підростаючого покоління вживання наркотиків та тютюну.

12 Зосередила увагу дітей на недопущення пропуску занять, поведінку під час уроків та на перервах, доброзичливе ставлення до осіб, які їх оточують.

Підлітки з увагою слухали працівника міліції та задавили їй різножанрові питання на які отримали компетентні відповіді.
Правоохоронці і надалі будуть відвідувати учнів міста та району, щоб попередити та вберегти їх від необдуманих вчинків.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 869 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/4