Середа, 03.07.2024, 12:29

Головна » 2011 » Серпень » 25 » Правова освіта
Правова освіта
12     Керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О. провела семінар - практикум з відповідальними особами за проведення правових навчань на підприємствах, установах, організаціях міста. Провідний спеціаліст організаційного – правового відділу Знам’янського міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. проінформував про організацію правоосвітньої роботи на підприємствах, організаціях та установах міста. Начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В. ознайомив учасників семінару із нормативно – правовими актами України прийнятими останнім часом. Дано доручення відповідальним особам провести Єдиний день інформування у трудових колективах підприємств, установ, організацій міста на теми: «Державний прапор України – святиня нашого народу», «УКРАЇНСЬКІЙ НЕЗАЛЕЖНОСТІ– 20 РОКІВ».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 740 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0