Понеділок, 22.07.2024, 15:12

Головна » 2011 » Вересень » 30 » Прекрасна пора осені
Прекрасна пора осені
  Прекрасна пора, коли жовтіє листя на деревах і кущах, схиляються до долу останні квіти, відлітають у вирій останні журавлині ключі, у прощальному вальсі кружляє багряне листя і душа сповнена осінніх фарб, надій на краще майбутнє.  І саме в цю прекрасну пору ми відзначаємо свято людей, яких торкнулася своїм крилом сивина, людей, які піднімали з руїн нашу Україну, будували, ростили хліб, лікували, вчили і творили. ; Сьогодні є гарна нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей , а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління. І підтвердження тому захід, який відбувся 30 вересня у міському Палаці культури. Міський голова привітав всіх присутніх з Днем людей похилого віку і разом з заступником головного фінуправління облдержадміністрації І.А.Демчуком нагородили відзнаками Кіровоградської облдержадміністрації, обласної ради ветеранів та Знам'янської міської ради найактивніших членів ветеранського руху міста. Після урочистої частини відбувся святковий концерт силами художньої самодіяльності міського Палацу культури та селищного Будинку культури. І на останок провели святкову лотерею, подарунки для якої були надані міською спілкою підприємців та приватними підприємцями.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 777 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0