15:35 Прес-служба Знам'янської міської організації Партії регіонів повідомляє | |
![]() У рамках фізично-спортивної реабілітації інвалідів згідно з положенням головного управління праці та соціального захисту населення в закладі пройшов цікавий турнір змагань з шашок. У напруженій та запеклій боротьбі перемогу здобула вихованка цього закладу Житкова Марія. Почесну грамоту та цінний подарунок урочисто вручив переможниці директор закладу Кадацький В.І., а головний суддя змагань Кураєв С.В. привітав всіх учасників і переможців та побажав успіхів на спортивній ниві. За підтримки міської організації Партії регіонів та міського голови Крижановського І.Б. наприкінці вересня здійснилось давнє бажання підопічних інтернату – вони побували на екскурсії в місті Чигирині. Величезний інтерес викликали відвідування Богданової гори, музею Богдана Хмельницького, Ільїнської церкви в селі Субботів. Цікаві розповіді про враження ще довго обговорювалися в стінах закладу. Адже робити добро, зігрівати людей увагою та турботою, приносити хвилини радості і є головною метою цього закладу. До відзначення Дня ветерана та людей похилого віку у психоневрологічний інтернат завітав міський голова Крижановський І.Б., який привітав усіх з цим днем, побажав подальших успіхів у роботі, міцного здоров’я, благополуччя та вручив привітальну листівку від Знам’янської міської організації Партії регіонів та Головного управління праці та соціального захисту населення області. З цієї нагоди відбувся святковий концерт з ласуванням солодощів. | |
|