Субота, 27.04.2024, 00:05

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Прибирали павільйони
Прибирали павільйони

У вівторок, у центрі міста, увагу перехожих привернуло незвичне скупчення техніки й... поліцейських.  А за кілька хвилин розпочалося знесення торгових павільйонів, котрі  знаходилися у ряду, що навпроти ринку комунального підприємства 'Комбінат комунальних послуг '.

- Ця земельна ділянка, де розташовувалися павільйони, раніше була у постійному користуванні комунального підприємства 'Ринокторгсервіс', - коментує начальник юридичного відділу міськвиконкому Юрій  Данільченко. – Рішенням Знам'янської міської ради цю ділянку вилучено, вона є земельною ділянкою Знам'янської міської ради.

На підставі цього рішення, за рішенням виконавчого комітету від 24 лютого 2017 року, втратили чинність рішення виконавчих комітетів, за якими ця земельна ділянка надавалася 'Ринокторгсервісом' в оренду суб'єктам підприємницької діяльності (у жовтні 2008 року та у вересні 2006 року).

Суб'єкти підприємницької діяльності неодноразово вже попереджувалися щодо знесення павільйонів.

Підприємець, у павільйоні якого здійснюється торгівля хлібобулочними виробами, сам прибрав свій павільйон. Інші - вивезено на територію колишнього КП 'Шляховик' для зберігання.

Підприємцям запропоновано перейти до ринку. Поки що це зробив підприємець. у павільйоні якого здійснюється торгівля хлібобулочними виробити.

Світлана Куликова

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1030 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.5/8