П`ятниця, 19.04.2024, 08:57

Головна » 2017 » Січень » 13 » Привітали ювіляра
Привітали ювіляра
Сьогодні своє 90-річчя відзначає ветеран Другої Світової війни Босненко Іван Назарович.

Привітати ювіляра з цієї поважної датою завітали: перший заступник мського голови Загородня В.Г., начальник управління соціального захисту населення Волошина А.М., директор територіального центру Костікова Т.М., голова міської організації ветеранів України Бабійчук Г.О.

Валентна Григорівна від імені міського голови Сергія Івановича Філіпенка подякувала ювіляру за сумлінну добросовісну працю, побажала міцного здоров`я, любові та поваги, мудрості, розуміння близьких, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку у рідній оселі.

Завжди приємно, що про тебе пам'ятають, цінують і поважають » - подякував Іван Назарович.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 821 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6