П`ятниця, 26.04.2024, 10:13

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Привітали ювіляра!
Привітали ювіляра!
Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко привітала з ювілейним днем народження секретаря будинкового комітету №11 Аністратенко Галину Василівну.

Наталія Миколаївна у своєму вітанні побажала ювілярці міцного здоров’я, вічної весни в душі,яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок.
«Нехай у Вашому домі завжди панують мир, любов, тепло та затишок. Будьте завжди такою ж милою,доброю, чесною і щирою людиною.», - підкреслила у своєму вітанні секретар міської ради.

Наталія Миколаївна подякувала Галині Василівні за чуйне серце, не байдужість до проблем мешканців будинкового комітету, за високе почуття відповідальності та добросовісну працю на громадських засадах.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 752 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/2