Субота, 20.04.2024, 02:42

Головна » 2017 » Грудень » 29 » Привітали ювіляра
Привітали ювіляра
Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко та начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Наталія Василівна Брунцвік від імені міського голови Сергія Івановича Філіпенка, Знам’янської міської ради та себе особисто привітали з ювілейним днем народження секретаря будинкового комітету №3 Лимар Олену Миколаївну.
Вітаємо з днем народження! Хочемо побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення! Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються! – сказала Наталя Миколаївна у своєму вітанні.
Подякували ювілярці за сумлінну добросовісну працю на громадських засадах та побажали здійснення всіх планів та задумів!
День народження - це чистий аркуш, новий розділ життя, повний чарівних очікувань та світлих надій. Так нехай же всі вони здійсняться - кожна мрія, кожне бажання!
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 711 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.7/3