Головна »
2013 » Березень » 26 » Привітали ювіляра з 90-річчям
14:10 Привітали ювіляра з 90-річчям |
Секретар міської ради Андрій Тесленко та директор територіального центру Тетяна Костікова від імені міського голови , Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету привітали з 90-річчям від дня народження учасника Великої Вітчизняної війни Дудник Євгенію Макарівну. . А.Тесленко подякував за добросовісне і безкорисливе служіння людям, вручив солодощі і побажав ювілярці міцного здоров’я, довгих років щасливого життя, добробуту та благополуччя.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 708 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |