13:02 Привітали правоохоронців зі святом | |
![]() Міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко взяли участь в урочистостях, що відбулися з нагоди Дня міліції у лінійному відділу на станції Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці та Знам’янському МВ УМВС України в Кіровоградській області. Вітаючи працівників правоохоронних органів зі святом, міський голова зазначив: «На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки. Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні». Ігор Борисович висловив щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю. Побажав міцного здоров'я, особистого щастя, в домівках – світла і злагоди, в серцях – добра, в помислах – мудрості, в службових справах – принциповості і наполегливості. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня міліції України міський голова вручив Почесні грамоти Знам’янської міської ради оперуповноваженій по БЗПВ сектору карного розшуку лінійного відділу на ст. Знам’янка, молодшому лейтенанту міліції Осадчій О.О., старшому інспектору сектору кадрового забезпечення лінійного відділу на ст. Знам’янка, лейтенанту міліції Шевченку О.М., ![]() ![]() | |
|