П`ятниця, 26.04.2024, 21:32

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Привітали зі святом Святого Миколая дітей загиблих учасників АТО
Привітали зі святом Святого Миколая дітей загиблих учасників АТО
З нагоди святкування дня Святого Миколая міський голова Сергій Іванович Філіпенко разом з в.о. голови міської спілки ветеранів АТО Нікітіним Миколою Миколайовичем привітали зі святом Святого Миколая дітей загиблих учасників АТО.

Кожному з малюків  Сергій Івнович та Микола Миколайович вручили подарунки, солодощі та грошову матеріальну допомогу.

Вони побажали щастя і добра кожній родині, а дітям – гарно вчитися, бути  слухняними і чемними, а також щоб всі мрії, якими малюки із задоволенням ділилися із помічниками Святого Миколая,  обов’язково здійснилися.

"У житті кожної дитини сьогоднішнє свято асоціюється, перш за все, із подарунками під подушкою й дивами, – говорить Сергій Іванович. – Від імені  виконавчого комітету Знам’янської міської ради вітаю вас із Днем святого Миколая. Вірте в себе, ростіть здоровими, успішними, радуйте своїх батьків та будьте їхньою гордістю. Мирного неба всім нам і родинного тепла”.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 683 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1