Головна »
2012 » Грудень » 19 » Привітання дітей із прийомних сімей
16:40 Привітання дітей із прийомних сімей |
Зимової ночі перед дев'ятнадцятим грудня Святий Миколай опускається на срібній вервечці з неба на землю. Сивобородий, у довгій золотавій киреї, він заходить до кожної хати і кладе дітям у черевички або під подушки свої пречудові небесні гостинці, бо з неба він бачить кожного з нас і добре знає все про кожного . Діти, які перебувають на вихованні у прийомних сім’ях міста, в цей день теж отримали поздоровлення. До них додому завітав сам Святий. Миколай разом з працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служби у справах дітей. Миколай передав дітям подарунки та привітання від міської влади.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 680 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |