Четвер, 18.04.2024, 04:52

Головна » 2015 » Вересень » 27 » Привітання до Всеукраїнського дня працівника дошкільної освіти
Привітання до Всеукраїнського дня працівника дошкільної освіти
Восени ми відзначаємо Всеукраїнський День дошкільника - свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Тому всі, хто причетний до справи виховання дітей дошкільного віку, варті того, щоб цей день був відмічений червоним кольором у календарі.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, закладаються основи майбутньої особистості та здоров`я.  Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті.

Саме тому, триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах міста. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу.

За допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Вам, педагоги - «дошкільники», довipене найдоpожче i найцiннiше, що є в людей i деpжави - чисті дитячi сеpця та душi.  Саме Ви щодня відкриваєте своїм вихованцям двері у прекрасний  та безмежний світ знань, даруєте їм радість пізнання нового.

То ж бажаю Вам міцного здоров`я, благополуччя, нових творчих успіхів і досягнень, натхнення та оптимізму, поваги та вдячності  від ваших вихованців.

Нехай Вам завжди всміхається доля, а душу зігріває людська шана і щира посмішка наших дітей!

З повагою,
Міський голова                                                  І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 990 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0