17:39 Привітання ювіляра | |
![]() "Прийміть глибоку вдячність за відвойований мир у роки Великої Вітчизняної війни. Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності в роки воєнного лихоліття та післявоєнної відбудови. Нехай увага знам’янчан та любов близьких Вам людей зігрівають Вашу душу та додають сили і наснаги. Нехай Ваша життєва нива колоситься добром та козацьким здоров'ям, а тепло Вашої душі повертається людською добротою і щастям. Бажаю Вам щедрої долі, добробуту, тепла і затишку у Вашій оселі" – з такими теплими словами звернувся до ювілярки Тесленко Андрій Вікторович. | |
|