П`ятниця, 17.05.2024, 12:50

Головна » 2012 » Грудень » 30 » Привітання міського голови Ігоря Крижановського з Новим роком
Привітання міського голови Ігоря Крижановського з Новим роком

12         Дорогі знам'янчани!
Добігають останні, такі швидкоплинні, дні  2012 року… І ось-ось на поріг кожного з нас впевнено ступить рік прийдешній, а з ним завітають до оселі радісні і довгоочікувані різдвяні свята.
У ці по-особливому неповторні хвилини настає час замислитись, наскільки рік, що відходить у скрижалі історії, виправдав наші сподівання, мрії і задуми, а також подумати про майбутнє.
Із приємністю скажу, що прожили ми 2012 рік разом, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що натхненно планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями міста, бувало що й спільними зусиллями долали труднощі, вчились на помилках та найголовніше - впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.
Я радію з того, що вас, дорогі мої земляки, не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще та гордий, що ми єдині у цій важливій справі.
  Від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати вам за розуміння, всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі бажання, які Ви зберете у Новорічну ніч, якнайповніше реалізуються і збудуться у найближчому майбутньому.
Бажаю вам, шановні земляки, щасливого Нового року!
Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту – достаток, стабільність і процвітання.

Веселих Вам свят і Благословення Господнього!

Міський голова                 Ігор Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 915 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1