Субота, 04.05.2024, 16:21

Головна » 2013 » Липень » 2 » Привітання міського голови з Днем податківця
Привітання міського голови з Днем податківця

12         Шановні податківці!

У сучасному світі міць будь-якої держави вимірюється не кількістю солдат і зброї, а розміром і стабільністю її бюджету. Вчасно виплачені зарплати вчителям і лікарям, стипендії студентам, матеріальна допомога багатодітним сім'ям, наповнення пенсійного фонду - це конкретний результат роботи податкової служби, відчутний для громадян.
Разом з тим, ви відповідальні за налагодження довірчого діалогу між владою та підприємцями. Від вашого розуміння, мудрості, готовності йти назустріч бізнесу залежить інвестиційна привабливість нашого міста, регіону, країни.
Сердечно вітаю вас із професійним святом.
Бажаю вам міцного здоров'я, терпіння, успіхів у роботі і сумлінних платників податків. Щастя і добробуту вам і вашим родинам!

Міський голова Ігор Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 994 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0