Понеділок, 20.05.2024, 07:11

Головна » 2012 » Листопад » 2 » Привітання міського голови з Днем залізничника
Привітання міського голови з Днем залізничника

12         Шановні залізничники!

Вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника!
Завдяки вашій наполегливій самовідданій праці невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, з'являються нові швидкісні маршрути, відновлюються й будуються вокзали, удосконалюється й модернізується рухомий склад. Подаючи приклад високого професіоналізму, залізничники подолали труднощі перехідного періоду й створили міцну галузь, яку сьогодні по праву називають потужним локомотивом національної економіки.
Вітаю з професійним святом залізничників за їх потрібну і важливу роботу.
Вітаю ветеранів залізничного транспорту, які вже давно перебувають на пенсії, викладачів залізничних навчальних закладів та всіх, хто вніс свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, вагомих професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі по просторах нашої Батьківщини.
Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

Від імені Знам`янської міської ради та її виконавчого комітету
міський голова     І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1191 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0