Вівторок, 23.04.2024, 12:06

Головна » 2016 » Січень » 1 » Привітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!
Привітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!
Дорогі знам’янчани  та гості міста!
Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікуванням  казки, душевного тепла і надії.

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Нехай у Новому році життя дарує Вам тільки приємні несподіванки, доля буде щирою на подарунки, діловий успіх супроводжує всі ваші починання, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, а Різдво Христове наповнить всі Ваші серця миром, радістю, щастям та любов'ю.

Хай у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі та Ваших близьких Господнє благословення, додасть сил, наснаги та наповнить Ваші серця і душі Різдвяною благодаттю!

Нехай кожен день буде наповнений здоров’ям, родинним теплом і затишком, душевним спокоєм та життєвим оптимізмом.

Веселих Вам Різдвяних свят і щасливого Нового року!

З повагою,
 міський голова                                               С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1067 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.9/7