Головна »
2011 » Квітень » 26 » Привітання священнослужителів та прихожан церков зі святом Великодня
10:43 Привітання священнослужителів та прихожан церков зі святом Великодня |
У ніч з 23 на 24 квітня міський голова Крижановський І.Б., секретар міської ради Тесленко А.В., керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О., начальник відділу внутрішньої політики Загородня В.Г. побували у всіх Українських Православних церквах, де привітали священнослужителів та прихожан церков зі святом Великодня. Міський голова, секретар ради вручили вітальні листівки та подарунки керівникам релігійних громад.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 1117 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |