Четвер, 25.04.2024, 10:59

Головна » 2015 » Грудень » 6 » Привітання з Днем місцевого самоврядування
Привітання з Днем місцевого самоврядування
Шановні депутати Знам'янської міської ради, голови квартальних та будинкових комітетів, працівники апарату управління міської ради та її виконавчих органів, ветерани    органів місцевого самоврядування!

Прийміть мої щирі  вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування, який щорічно відзначається в Україні 7 грудня.

Переконаний, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це - найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Нам з вами необхідно щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя та життєдіяльність нашого міста.

Наше завдання разом   зробити   Знам’янку красивим і багатим містом, комфортним для проживання. Ваша активна громадська позиція, компетентність, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашого міста та держави.

Тож бажаю усім вам самовіддано любити своє місто, а праця в ім’я людей нехай приносить задоволення та радість, надихає на нові звершення і здобутки.

Нехай ваші руки ніколи не опускаються, творячи добрі справи, а серце завжди підказує те, чого від усіх нас по життю вимагає совість.

Бажаю усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, невичерпної енергії.

З повагою,
Міський голова                      С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 930 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2