П`ятниця, 26.04.2024, 11:28

Головна » 2015 » Квітень » 13 » Привітання з Великоднем
Привітання з Великоднем

У ніч з 11 на 12 квітня міський голова Крижановський Ігор Борисович, керуюча справами міськвиконкому Меренкова Лілія Іванівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Загородня Валентина Григорівна побували у всіх Українських Православних церквах, де привітали священнослужителів та прихожан церков зі святом Великодня. Вручили вітальні листівки та подарунки керівникам релігійних громад.

Вітаючи з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння, міський голова сказав: «Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Нехай з Великоднем до Ваших осель прийде здоров’я, любов, щастя, добробут. Нехай помисли стануть щирими та добрими, а Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на життєвому шляху.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 882 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.2/5