Головна »
2013 » Січень » 9 » Призначено на посаду головного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення
15:05 Призначено на посаду головного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення |
2 січня 2013 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення Знам`янського міськвиконкому тимчасово, на час перебування штатного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Коровник Вікторія Юріївна. Коровник Вікторія Юріївна, 21.07.1987 року народження. У 2009 році закінчила Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна та здобула кваліфікацію інженера-будівельника.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 704 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |