Субота, 27.04.2024, 03:53

Головна » 2015 » Лютий » 3 » Призначено нового голову Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області

Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області доводить до відома мешканців міста Знам’янки, що  наказом  від 20 січня 2015 року №06-К головою Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області призначено Українського Віталія Валентиновича, строком на один рік.
Український Віталій Валентинович народився у 1978 році у місті Новоукраїнка Кіровоградської області. Після закінчення Новоукраїнської загальноосвітньої середньої школи,  у 1995 році навчався в Академії праці та соціальних відносин від Федерації профспілок України, за спеціальністю «Правознавство», яку закінчив у 2000 році, та отримав повну вищу юридичну, за фахом юрист.
З 2000 року призначений на посаду в.о. начальника відділу Державної виконавчої служби Новомиргородського районного управління юстиції в Кіровоградській області, у 2001 році переведений на посаду помічника голови Кіровоградського районного суду міста Кіровограда.
У 2002 році зарахований слухачем факультету підготовки професійних суддів  до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист.
У 2003 році  призначений на посаду помічника судді місцевого суду Кіровського району міста Кіровограда, з 2004 по 2005 рік, працював на посаді юриста КП «Юр-Інформ» Кіровоградської міської організації спілки юристів України.
З 2006 року призначений на посаду судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області.
З 20 січня 2015 року – голова Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1342 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0