П`ятниця, 26.04.2024, 14:02

Головна » 2015 » Лютий » 3 » Призначено нового начальника Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України

Наказом Державної фіскальної служби України від 28.01.2015 року № 272-о призначено Пугача Дмитра Олександровича начальником Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України.

Пугач  Дмитро Олександрович народився 19 січня 1973 року у місті Дніпропетровськ, громадянин України.

Навчався в Національному університеті державної податкової служби України, Одеській юридичній академії,  де отримав дві повні вищі освіти за спеціальністю магістр права.

З 1997  по 2008 рік працював на керівних посадах підприємств лікеро-горілчаної та спиртової галузі України .

З 2008 по листопад 2010 року працював на керівних посадах в регіональних управліннях Одеської, Кіровоградської, Тернопільської областей Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України.

З листопада 2010 – липень 2013 працював на керівних посадах органів податкової служби Кіровоградської, Дніпропетровської областях.

З липня 2013 по січень 2015 – працював заступником, першим заступником, виконуючим обов’язки голови Покровської РДА Дніпропетровської області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 28.01.2015 року № 272-о призначено начальником Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 891 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1