Неділя, 14.04.2024, 04:25
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2013 » Січень » 9 » Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знамۥянської міської ради протягом 2012 року
12:51
Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знамۥянської міської ради протягом 2012 року
 
12         Начальник відділу загального та питань контролю О.Туманова повідомила, що протягом 2012 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 732 звернення громадян, що на 5 більше, порівняно з відповідним періодом 2011 року.
З них 646 звернень надійшло поштою, а 86 громадян звернулось на особистих та особистих виїзних прийомах. З них:
- на особистих прийомах міського голови – 82 громадян ( у відповідний період 2011 року - 125 );
Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 110 звернень громадян, що на 51 більше, порівняно з відповідним періодом 2011 року. З них:
- через ОДА –106; через СПУ - 0; через КМУ – 0; через ВРУ – 4.
Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 70 (у відповідний період 2011 року –73).
Кількість громадян , які звернулися – 1415 ( у відповідний період 2011 року – 2124).
Кількість повторних звернень – 4 ( у 2011 році – 4 )
Основні питання, що порушувались у зверненнях громадян протягом 2012 року згідно Класифікатора звернень громадян:
- питання соціального захисту – 263 (за відповідний період 2011 року – 225). З них позитивно вирішених 256;
- питання комунального господарства – 296 (за відповідний період 2011 року –290). З них позитивно вирішених – 256;
- питання економічної політики, будівництва, підприємництва та захисту прав споживачів – 30, (за відповідний період 2011 року-45). З них позитивно вирішених –29;
- питання аграрної політики і земельних відносин –39 (за відповідний період 2011 року –38), з них позитивно вирішених – 39;
- питання житлової політики – 50 (за відповідний період 2011 року – 53). З них позитивно вирішених –47;
- питання транспорту і зв`язку – 10 (за відповідний період 2011 року –15).
- питання освіти – 2 (за відповідний період 2011 року -8);
- питання охорони здоров`я – 3 (за відповідний період 2011 року – 9). З них позитивно вирішених –2;
- питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 7 (за відповідний період 2011року -10);
- питання сім`ї, дітей, молоді, фізичної культури і спорту – 4 (за відповідний період 2011 року - 8). З них позитивно вирішених – 4;
- питання праці і заробітної плати –12, (за відповідний період 2011 року -16),З них позитивно вирішених - 12;
- питання діяльності об`єднань громадян та релігії – 0 (за відповідний період 2011 року –1).
За категоріями авторів звернень:
- інвалідів Великої Вітчизняної війни –13;
- інвалідів війни – 3;
- учасників війни – 14;
- дитина війни – 55;
- учасників бойових дій –5;
- інвалідів І групи – 37;
- інвалідів ІІ групи – 43;
- інвалідів ІІІ групи – 18;
- дитина-інвалід –10;
- одинокі матері –10;
- мати-героїня – 1;
- багатодітні сім`ї –6;
- особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 1;
- учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 4;
- діти –1;
- ветеран праці – 11;
- інші категорії – 500.
За соціальним станом авторів звернень:
- пенсіонерів – 373;
- робітників -134;
- селян – 0;
- підприємців –3;
- безробітних – 8;
- працівників бюджетної сфери – 0;
- служителів релігійної громади – 0;
- особа, що позбавлена волі, особа, воля якої обмежена – 0;
- інших – 214.
Всі звернення, що надходять до міськвиконкому, міський голова розглядає особисто, дає відповідні доручення виконавцям. Від виконавців міський голова вимагає позитивного вирішення питань, що належать до їх компетенції. Заявники обов`язково повідомляються про результати розгляду їх звернень у терміни, зазначені законодавством України.
Під особистий контроль міського голови взято роботу із зверненнями громадян щодо здійснення виплат заробітної плати, виконання чинних Законів України, інших нормативно-правових актів, доручень Президента України стосовно соціального захисту найменш захищених верств населення. Особлива увага приділяється вирішенню питань, які порушують інваліди Великої Вітчизняної війни, ветерани війни і праці, інваліди, пенсіонери, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітні сім`ї, діти-інваліди, одинокі матері та особи, які потребують соціального захисту та підтримки.
Проведено 22 засідання міської комісії «Турбота і милосердя», рішеннями якої 244 малозабезпеченим громадянам, інвалідам надана матеріальна допомога на суму 27,7 тис. грн., середній розмір допомоги складає 113 грн.
За звітний період 11 ветеранів оформлені до інтернатних закладів області, 20 осіб забезпечені інвалідними візками, ходунками, милицями з пункту прокату терцентру.
«Соціальним таксі» виконано 185 замовлень: доставка 136 ветеранів та інвалідів до медичних закладів міста і області, протезного цеху, Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, ЛТЕКів.
Обстежені житлово-побутові умови проживання ветеранів, учасників бойових дій, учасників війни, з них 54 осіб, які потребували сторонньої допомоги, прийняті на надомне обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома, 58 особи знято з обслуговування з різних причин.
Терцентр співпрацює з благодійними фондами області. За їх допомогою була надана гуманітарна допомога 418 малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, одиноким інвалідам, ветеранам, що перебувають на обліку у терцентрі на суму 8,99 тис. грн.
Всього надано натуральної допомоги 449 малозабезпеченим, пенсіонерам, непрацездатним громадянам та інвалідам міста у вигляді продуктів харчування, промислових товарів, опалювальних приладів на загальну суму 36,16 тис. грн., надано адресної грошової допомоги 245 малозабезпеченим, пенсіонерам, непрацездатним громадянам та інвалідам міста з міського, обласного та Державного бюджетів на загальну суму 30.9 тис. грн., в тому числі:
• з міського бюджету - 172особам – 16,0 тис. грн.;
• з міського бюджету (на поховання) - 13 особам – 5.2 тис. грн.;
• з обласного бюджету
(депутати обласної ради) - 72 особам – 11,7 тис. грн.;
• з Державного бюджету
(ПКМУ № 158) - 10 особам – 4.2 тис. грн.
Особисті та особисті виїзні прийоми проводяться міським головою та його заступниками відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням міського голови від 12 листопада 2010 року №347 „Про затвердження графіка особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом виконавчого комітету Знам`янської міської ради”. Графік опублікований на WEB-сайті Знам`янської міської ради та доведений до відома мешканців міста через газету „Знам`янські вісті”.
В особистих та особистих виїзних прийомах беруть участь заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськвиконкому. Зверненням громадян на особистих прийомах приділяється належна увага. У кожному випадку заявникам надається допомога або вишукуються шляхи вирішення їх проблем, надаються аргументовані відповіді та роз`яснення.
На контролі у виконавчому комітеті Знам`янської міської ради перебуває розпорядження міського голови від 1 лютого 2011 року №24 „Про забезпечення виконання в місті Знам`янці Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", яким затверджені заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення у місті Знам`янка, склад та положення про міську постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян.
У виконавчому комітеті Знам`янської міської ради згідно графіка, затвердженого розпорядженням міського голови від 21.03.12р. №46 «Про проведення «гарячих ліній» міським головою» працюють телефонні "гарячі лінії”. За звітний період проведено 10 «гарячих ліній», на яких надійшло 125 дзвінків, всі питання вирішено оперативно позитивно.
Міською владою протягом звітного періоду проведено ряд заходів, спрямованих на стабілізацію суспільно-політичної ситуації в місті та усунення причин, що викликають звернення громадян. А саме: міським головою Ігорем Крижановським не рідше ніж два рази на місяць проводяться наради з керівниками управлінь, відділів апарату управління міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста, податкової інспекції, міськрайвідділу внутрішніх справ. Під час нарад проводиться аналіз стану виконання доручень міського голови за попередні тижні та ставляться завдання перед відповідними керівниками та підрозділами. Серед головних завдань – робота із зверненнями громадян, санітарний стан міста, виконання робіт по благоустрою центральної частини міста, поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, відновлення вуличного освітлення. Особлива увага приділяється виконанню антикризових заходів, поповнення міського бюджету та виплаті заробітної плати працівникам бюджетної галузі.
Відділом загальним та питань контролю міськвиконкому проводиться аналітична робота та узагальнення причин надходжень звернень громадян. Встановлено жорсткий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян (за допомогою комп’ютерної програми „Звернення громадян”), якості та вичерпності відповідей. Звертається увага на недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам. Щоп'ятниці надаються нагадування виконавцям щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян та узагальнена інформація про своєчасність розгляду звернень громадян у відділах та структурних підрозділах виконавчого комітету Знам`янської міської ради керуючій справами міськвиконкому.
Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко щомісяця, згідно графіку, проводить співбесіди з начальниками відділів та структурних підрозділів міськвиконкому, заслуховує звіти керівників комунальних підприємств міста з питань стану розгляду звернень громадян та їх особистого прийому.
Протягом звітного періоду було проведено 12 засідань міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови, а саме:

- Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті по підсумках 2011 року. Проведена 27.01.2012 року.
- Про стан виконання звернень громадян, які залишились на контролі у підрозділах виконавчого комітету Знам`янської міської ради з 2011 року. Розгляд розпорядження Кіровоградської ОДА від 09.02.12р. № 80-р "Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області у 2011 році." Проведена 28.02.2012 року.
- Про стан розгляду заяв в секторі у справах сім`ї та молоді. Проведена 29.03.2012 року.
- Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті по підсумках 1 кварталу 2012 року. Проведена 27.04.12 року.
- Про стан розгляду заяв громадян у службі дітей. Проведена 29.05.12 року.
- Про стан розгляду звернень громадян в відділі Держкомзему. Проведена 27.06.12 року.
- Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті по підсумках першого півріччя 2012 року. Проведена 27.07.12 року.
- Про стан розгляду звернень громадян в управлінні містобудування, архітектури та ЖКГ. Проведена 28.08.12 року.
- Про стан розгляду звернень громадян в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проведена 26.09.2012 року.
- Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті протягом 9-ти місяців 2012 року. Проведена 26.10.12року.
- Про результати перевірок стану роботи зі зверненнями громадян на комунальних підприємствах міста. Проведена 29.11.12року.
- Про затвердження плану роботи міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на 2013рік. Проведена 28.12.12року.
По результатах засідань складені протоколи та надані відповідні протокольні доручення.
Не рідше, ніж один раз у квартал, в місцевій газеті "Знам`янські вісті" та на WEB-сайті Знам`янської міської ради публікуються довідки з питань розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Знам`янської міської ради.
На сторінках газети „Знам`янські вісті” постійно висвітлюються матеріали сесії міської ради, діяльності виконавчого комітету міської ради, роз’яснення з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом:
-"Знамۥянські вісті" від 18 січня №4 "Належну увагу – кожному зверненню";
-"Знамۥянські вісті" від 22 лютого №14 –«Прайюємо з людьми і для людей»; -"Знамۥянські вісті" від 29 лютого №16 – "Спекотна година у тріскучий мороз»;
-"Знамۥянські вісті" від 10 березня №19 – " Ми працюємо для вас»;
-"Знамۥянські вісті" від 28 березня №24, від 25 квітня №32, від16 травня №37, від 23 травня№39 «За участю міського голови»;
-"Знамۥянські вісті" від 26 травня №40, від 30 травня №41 «Запитали? Вас почули»;
-"Знамۥянські вісті" від 4липня №51 –«Гаряча лінія» , «Актуальне – в запитаннях та відповідях»;
-"Знамۥянські вісті" від 11 липня №53 – «Робота із зверненнями громадян – один із пріоритетних напрямків»;
- "Знамۥянські вісті" від 1 серпня №59 - «Гаряча лінія», «За скаргами громадян»;
-"Знамۥянські вісті" від 5 вересня №70, гаряча лінія «Найбільш турбують комунальні проблеми»;
-"Знамۥянські вісті" від 17 жовтня №81, «Гаряча лінія» заступника міського голови А.Заруцького;
-"Знамۥянські вісті" від 7 листопада №87, гаряча лінія міського голови;
-"Знамۥянські вісті" від 7 листопада №87 – Влада і громада «Звернення громадян»;
Інформаційна робота через засоби масової інформації по ознайомленню мешканців міста з основними шляхами вирішення проблем життєдіяльності міста, відкрите та доступне спілкування міського голови із знам`янчанами, широка просвітницька робота сприяють більш глибокому роз`ясненню питань, з якими звертаються громадяни до посадових осіб міської влади.

 

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 629 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты