П`ятниця, 29.03.2024, 12:09

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Про підсумки роботи органів соціального захисту населення Кіровоградської області за 2016 рік та завдання на 2017 рік

21 лютого 2017 року начальник управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому Волошина А.М., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Знам’янка        Костікова Т.М., голова міської громадської організації ветеранів України Бабійчук Г.О.  прийняли участь у розширеному засіданні колегії департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Догарова О.В.

На засіданні розглядалось питання ”Про підсумки роботи органів соціального захисту населення Кіровоградської області за 2016 рік та завдання на 2017 рік”.

Детально обговорені питання:
    заборгованості із заробітної плати;
    дотримання мінімальних державних гарантій у сфері оплаті праці;
    створення нових робочих місць;
    роботи тристоронніх соціально-економічних рад на місцях;
    оздоровлення та відпочинку дітей;
    призначення та виплати державних соціальних допомог, субсидій та пільг;
    верифікація соціальних виплат та субсидій;
    нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами ПФУ в області;
    соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих з числа учасників АТО, чорнобильців;
    забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації;
    удосконалення роботи терцентрів та інтернатних закладів тощо.

В роботі колегії брали участь: заступник голови-керівник апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації Лобанова С.В., голова ради Обласної  організації ветеранів України Єфіменко В.В., який проінформував про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу співпраці Обласної організації ветеранів України з територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг), начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів та районних у місті Кропивницькому рад, директори територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та інтернатних закладів, начальники управлінь  та відділів департаменту.

Роботу управління соціального захисту населення та територіального центру за підсумками 2016 року визнано на належному рівні. Крім цього, приємно відзначити, що за результатами обласного огляду-конкурсу співпраці Обласної організації ветеранів України з територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг) наш територіальний центр, очолюваний директором Т.Костіковою, виборов І місце серед інших районів і міст Кіровоградської області.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 765 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.4/5