П`ятниця, 26.04.2024, 07:38

Головна » 2015 » Листопад » 4 » Про підтримку воїнів АТО
Про підтримку воїнів АТО
У жовтня місяці відбулося чергове засідання Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Було розглянуто питання перевірки ведення волонтерами облікових документів; проінформовано про відкриття  у центральній районній лікарні центру медико-психологічної реабілітації воїнів АТО; про внесення змін до програми «Турбота і милосердя» щодо збільшення розміру матеріальної допомоги учасникам АТО.

За минулий період з серпня по жовтень 2015 року у скриньках Координаційного центру зібрано 10490 грн. благодійної допомоги від мешканців міста. Ці кошти були направлені на придбання:
- тактичних печаток і наколінників на суму 265 грн.;
- тонометра на суму 200 грн.;
- кровозупинюючих жгутів на суму 75 грн.;
- планшет з навігатором на суму 2600 грн.;
- матеріальну допомогу сім’ї загиблого на суму 7257 грн.
Аптечною мережею міста «Цілительниця» (кер.Суворов О.В.), «Ветеран» (кер.Галицький В.Ю.), «Ліки Кіровоградщини» (кер.Головата І.О.), «Сімейна аптека» (кер.Білич К.П.) передано благодійну допомогу – знеболюючі, кровозупиняючі, проти знеболюючі та інші медичні препарати військовослужбовцям знам’янщини на суму 3,5 тис.грн.

ГО «Майдан» за вересень і жовтень 2015 року зібрано 13790 грн. благодійної допомоги. На ці кошти було закуплено і передано воїнам АТО: наколінники – 48 пар; форма – 8 комплектів; берці – 1 пара; дощовики – 40 шт.; жилет розвантаження – 1 шт.; акумулятор – 1 шт.

За результатами засідання прийняте рішення і спланована робота на наступний період.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 958 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.2/5