Субота, 20.04.2024, 07:26

Головна » 2015 » Квітень » 29 » Про програму поводження з тваринами
Про програму поводження з тваринами
     У зв’язку із зверненнями громадян по небезпеці, яку створюють у місті безпритульні тварини, з метою координації дій органів всіх гілок місцевої влади, суб’єктів господарювання та активізації населення для створення умов, що сприятимуть наведенню порядку щодо питань утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами, обмеження їх шкідливого впливу на благоустрій міста та здоров’я людини, прийнято розпорядження міського голови від 28 квітня 2015 року №52 «Про програму поводження з тваринами та регулюванню чисельності безпритульних тварин у м.Знам’янка». Відповідно до якого доручено управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (нач.Л.Лаптєва):
• до 20.05.2015р. розробити проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Знам’янка та затвердити її на сесії міської ради;
• уточнити і оприлюднити Правила благоустрою з питань утримання тварин, порядку їх реєстрації;
• залучити до розробки заходів по виконанню Програми регулювання чисельності безпритульних тварин відділи Державного санітарно-епідеміологічного нагляду, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної ветеринарної медицини, депутатів міської ради, громадські об’єднання, активістів населення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 834 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 0.0/0