Четвер, 28.03.2024, 16:28

Про проведення громадських слухань
                                                    Знам`янська міська рада Кіровоградської області

Розпорядження

від 27 квітня 2015 року                                                                № 51

м. Знам’янка

Про проведення громадських слухань
щодо врахування громадських інтересів
під час розроблення проекту плану
зонування території (зонінг) м. Знам'янка,
Кіровоградської області

Відповідно до ст.ст. 4, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.ст. 18, 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”:

1. Оприлюднити проект плану зонування території (зонінг) м. Знам'янка, Кіровоградської області шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті Знам'янської міської ради, в газеті "Знам'янські вісті", а також розміщенням планшетів та текстових матеріалів пояснювальної записки плану зонування в кабінеті № 45 відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам'янської міської ради для ознайомлення громадянами в період з 9.00 до 12.00 години кожного робочого дня.
2. Процедуру розгляду почати о 9.00 годині 28 квітня 2015 року, пропозиції громадськості підлягають реєстрації та розглядаються Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст імені Ю.М. Білоконя "Діпромісто" та виконавчим комітетом Знам'янської міської ради у місячний строк, завершення розгляду пропозицій 28 травня 2015 року.
3. Для врахування пропозицій громадськості у матеріалах оприлюднення проекту плану зонування м.Знам'янка розмістити:
- інформацію про мету, склад та зміст проекту плану зонування м. Знам'янка, викладену у скороченій та доступній для широкої громадськості формі;
- основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст проекту плану зонування м. Знам'янка;
- відомості про замовника та розробника проекту плану зонування м. Знам'янка та підстави для його розроблення.
4. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадян щодо проекту плану зонування призначити голову постійної комісії з питань житлово–комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Знам'янської міської ради І.Качанова та головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам'янської міської ради О.Мостового, які є відповідальними за автентичність проекту плану зонування.
5. Презентація, прилюдне експонування та публічні конференції розпочати з 28 квітня 2015 року за участю розробника плану зонування Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст імені Ю.М. Білоконя "Діпромісто".
6. Пропозиції до проекту плану зонування мають право подавати:
- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Знам'янка;
- юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Знам'янка;
- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території міста Знам'янка та на суміжних з містом територіях;
- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста Знам'янка;
- народні депутати України, депутати Знам'янської міської ради.
7. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
8. Реєстрацію пропозицій щодо проекту плану зонування здійснювати в кабінеті №45 відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам'янської міської ради.

Керуюча справами                                                         Л.Меренкова

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 879 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 0.0/0