Середа, 28.10.2020, 16:34
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Серпень » 1 » Про роботу міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціал
14:00
Про роботу міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціал
При міськвиконкомі працює міська комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат,  до складу якої входять представники управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, Державної фіскальної служби, управління Держпраці, структурних підрозділів міськвиконкому.
Днями перший заступник міського голови Загородня В.Г. провела чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 
Міською комісією проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці. Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до міського бюджету. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального.
Перший заступник начальника Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дякова О.М. ознайомила присутніх з наступною статистикою. За даними звітності страхувальників, в місті здійснюють діяльність 274 суб’єкта господарської діяльності, загальна кількість застрахованих осіб, працюючих на них – 4 237. Кількість суб’єктів господарювання, на яких мали місце випадки нарахування заробітної плати меншої за мінімальну – 31, що складає 11,3% до загальної кількості СГД. Кількість працюючих на них складає 137 осіб, або 3,2% до загальної кількості працюючих.
Підводячи підсумки засідання, головуюча на засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підкреслила, що співпраця з приватними підприємцями щодо дотримання трудового законодавства, триватиме й надалі.

Секретар міської комісії             Л.Манько
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 287 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.4/5

Кировоград: новости и сайты