П`ятниця, 26.04.2024, 09:34

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Про роботу міської тристоронньої соціально-економічної ради
Про роботу міської тристоронньої соціально-економічної ради
В залі засідань територіальног центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Знам′янки під головуванням  т.в.о першого заступника міського голови Т.Іваськів відбулось засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради.

На порядку денному розглядалися 4 питання:
щодо продовження реформи децентралізації влади в Україні та передачі частини владних повноважень на місця.
про недопущення зменшення чисельності штатних працівників підприємств Одеської залізниці, що розташовані в м.Знам′янці.
про застосування системи електронних державних закупівель.
ознайомлення з прогнозом Національної служби посередництва і примирення розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у другому півріччі 2015 року.

На засідання Ради були запрошені представники залізничного транспорту, профспілки міста, представники соціального захисту, управління Пенсійного фонду населення міста, приватні підприємства, ін.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення та дані конкретні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 850 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.5/10