П`ятниця, 26.04.2024, 08:35

Головна » 2017 » Квітень » 14 » Про скликання позачергової тридцятої сесії міської ради сьомого скликання
Про скликання позачергової тридцятої сесії міської ради сьомого скликання
                                               Знам`янська міська рада Кіровоградської області

Розпорядження
від  14 квітня 2017 р.                                       №12
м. Знам`янка

Про скликання позачергової тридцятої сесії
міської ради сьомого скликання

Враховуючи лист фінансового управління від 14.04.2017р. №124, з метою дотримання  вимог статті 77 Бюджетного кодексу України щодо своєчасного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, згідно п.8 ст.59  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
                                                                  п р о п о  н у ю:

1. Скликати позачергову тридцяту сесію Знам’янської міської ради сьомого скликання  18 квітня 2017 року о 9.00 год. у сесійній залі міської ради.
2. Внести зміни до п.1 розпорядження міського голови від 03.04.2017р. №10 виклавши його в такій редакції: «Скликати тридцять першу сесію міської ради сьомого скликання  21 квітня 2017 року   о 9.00 год. у сесійній  залі міської ради».
3. На розгляд сесії винести таке питання:
3.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік».
4. Рекомендувати головам постійних комісій провести спільне засідання постійних комісій щодо обговорення проекту, що виноситься на розгляд позачергової тридцятої сесії міської ради перед початком роботи сесії 18 квітня 2017р. року о 9.00 год. в залі засідань міської ради.
5. Заступникам  міського голови, керуючій справами міськвиконкому, начальникам управлінь та відділів взяти участь у роботі сесії.
6. Дане розпорядження оприлюднити на веб-сайті Знам’янської міської ради.
7. Відділу забезпечення діяльності міської ради повідомити про проведення позачергової тридцятої сесії депутатів міської ради у телефонному  режимі, громадськість міста – через офіційний сайт Знам’янської міської ради.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Н.Клименко.

Міський голова С.Філіпенко

Переглядів: 802 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 5.0/1