Субота, 27.04.2024, 01:47

Головна » 2017 » Серпень » 31 » Про стан та перспективи розвитку комунального ринку.
Про стан та перспективи розвитку комунального ринку.
За участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка відбулося спільне засідання постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики (заст. гол. І.Микуляк) та комісії по ліквідації місць та заборони стихійної торгівлі на території міста Знам’янка, під час якого було розглянуто питання стану та перспектив розвитку комунального ринку.
Керівник КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» О.Чернявський проінформував присутніх про результати фінансово-господарської діяльності підприємства в цілому, а також зупинився на діяльності дільниці «Ринок». Олег Миколайович висловив думку щодо впливу сезонної торгівлі на прибуток від роботи зазначеної дільниці, висловив пропозиції щодо реконструкції комунального ринку, розширення видів торгівлі тощо.
Депутати міської ради І.Микуляк, С.Каратєєв, О.Луц, С.Лєвінте зауважили на необхідності врахування думки приватних підприємців, що здійснюють свою діяльність на території комунального ринку, під час формування та напрацювання планів щодо подальшого його розвитку; наявності місць торгівлі для пільгових категорій громадян тощо.
Начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі І.Кузіна відзначила необхідність спільної роботи над нормативно-правовими документами, що регулюють діяльність ринків на території міста.
Депутат міської ради С.Лєвінте висловив бачення мети реконструкції комунального ринку, яка полягає в:
  • пожвавленні торгівлі на ринку;
  • створенні належних умов для здійснення підприємницької діяльності приватними підприємцями на території ринку;
  • привабленні покупців міста та району;
  • припиненні несанкціонованої торгівлі;
  • створенні додаткових робочих місць;
  • приведенні у належний (привабливий) стан центру ринку.
В обговоренні питання порядку денного також взяли участь С.Гребенюк, В.Безай, Н.Брунцвік.
За результатами спільного засідання, постійною комісією з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики було прийнято, із встановленням термінів виконання, рішення:
  • спільно з постійною комісією та профільними відділами й управліннями:
  • розробити Програму розвитку ринків;
  • розробити Концепцію розвитку комунального ринку;
  • розробити Правила торгівлі на ринках міста;
  • розробити Програму реконструкції комунального ринку;
  • створити сайт/розділ на сайті міської ради, сторінку в одній з соціальних мереж ринку.
Рішення передано для розгляду відповідальним виконавцям.
У роботі спільного засідання комісій взяли участь: І.Микуляк, О.Луц, С.Картаєєв, С.Лєвінте – члени постійної комісії, О.Кузін – голова постійної комісії з питань землекористування та будівництва, О.Чернявський – керівник КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг», М.Ковальчук – контролер дільниці «Ринок», І.Кузіна – начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі, В.Безай – головний спеціаліст УМА та ЖКГ, В.Приходько – головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради.

Начальник відділу
забезпечення діяльності
міської ради Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 836 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 2.3/3