П`ятниця, 29.03.2024, 10:39

Головна » 2015 » Травень » 6 » Про участь у Всеукраїнській акції «Щляхи до мрії», благодійної організації «Шлях до майбутнього»
  Про участь у Всеукраїнській акції «Щляхи до мрії», благодійної організації «Шлях до майбутнього» (до уваги вокально-обдарованої молоді)

Знам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує підтримати благодійну акцію «Шлях до мрії», яка націлена на професійний творчий розвиток вокально-обдарованої молоді України.
Благодійна організація «Шлях до майбутнього», запрошує благодійні та громадські організації приєднатися до програми «Шлях до мрії» у своєму місті чи регіоні.     Нагадаємо, що в рамках акції, по території України, проходитиме ряд концертних турів відомих та молодих українських артистів. Благодійна акція буде висвітлюватися у ряді ЗМІ (Всеукраїнські, регіональні та місцеві), у соціальних мережах, ТВ та радіо! Більш ніж на 150 концертах, в турах, буде озвучено інформацію з приводу вокального конкурсу для сольних виконавців та творчих колективів.
  Заявки від конкурсантів приймаються з 01.05.15 по 20.09.15. Усі анкети розглядають члени журі конкурсу та визначають десять найкращих конкурсантів до 20.10.2015 року. Фінальний гала-концерт, за участі відібраних конкурсантів та відомих артистів відбудеться 15–19 грудня 2015 року у м. Києві.
   В рамках програми «Шлях до мрії» спільно з благодійними та громадськими
організаціями можливі наступні заходи:
*Під час концертних турів українські артисти, які виступаю в підтримку акції «Шлях до мрії», якщо буде можливість, зможуть відвідати дитячі будинки, інтернати, школи, поспілкуватися із молоддю та інше;
*Висвітлення інформації про вашу благодійну чи громадську організацію;
*Проведення спільних благодійних заходів під час концертних турів;
*Проведення заходів в рамках затверджених програм організацій;
*Інформування населення про ваші програми;
В рамках співпраці партнеру буде запропоновано наступне:
*Логотип на афішах, квитках та іншій поліграфічній та медіа-продукції;
*Розміщення банерів на заходах та на ресурсах організації і її партнерів;
*Висвітлення партнерства в промо-роликах;
*Участь у круглому столі та пресс-конференціях;
*Промова на гала-концерті.
 У свою чергу під співпрацею розуміється висвітлення програми «Шлях до мрії» та анонсування тих чи інших заходів в рамках акції у вашому місті чи регіоні, шляхом розміщення інформації про «Шлях до мрії» на ресурсах благодійних та громадських організацій та соціальних мережах.
   Якщо вас зацікавила дана пропозиція, будь ласка, заповніть форму за адресою http://mecenatstvo.org/dream/partners, щоб зв'язатися з БО «Шлях до майбутнього» і вам надішлють більш розгорнуту інформацію про співпрацю!
Тел.. (0-44) 599-95-20 e-mail: info@mecenatstvo.org
Адреса: вул.. Грушевського, 46, офіс 32-а, 34, м. Київ, 03150
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 924 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 0.0/0