Четвер, 02.05.2024, 10:22

Головна » 2013 » Червень » 4 » «Про затвердження Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці»

12         Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці».

Ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, спеціалізацію та підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Хто може отримати ваучер?
Право на одноразове отримання ваучера мають:
- особи віком старше 45 років,
- особи страховий стаж яких становить не менше 15 років,
- особи, які мають професійно-технічну або вищу освіту (вища мається на увазі також базова і неповна вища),
- особи, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Для чого видається ваучер ?
Для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, шляхом перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації тобто здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Як здійснюється оплата ваучера ?
Оплата навчання за ваучером згідно Порядку здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Яка вартість ваучера ?
Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про видачу ваучера.
Хто не має права на отримання Ваучера?
Ваучер не може бути виданий:
- особам, які не мають професійно-технічної або вищої освіти (вища мається на увазі також базова і неповна вища);
- особам, які проходили протягом останніх п’яти років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;
- зареєстрованих безробітних, які виявили бажання пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості.
Де можна пройти навчання за Ваучером?
Навчання за ваучером здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг.
Що потрібно для отримання Ваучера?
Для отримання ваучера особа подає до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості заяву, а також надає паспорт, трудову книжку, документ про освіту та реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття), з яких у присутності особи знімаються копії, що засвідчуються її підписом.

За більш детальною інформацією пропонуємо звернутись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, який знаходиться за адресою: м.Знам’янка, вул..Чайковського. 13 А, каб.103 або за телефонами 2-00-31, 2-09-19.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 754 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0