Четвер, 28.03.2024, 15:21

Головна » 2011 » Червень » 24 » Проект "Статський радник"
Проект "Статський радник"
12              За ініціативи голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Ларіна в області реалізується проект „Статський радник”, метою якого є формування кадрового резерву Кіровоградщини, створення умов для професійного та кар`єрного зростання майбутніх управлінських кадрів, реалізації обласних проектів, які матимуть важливе значення для подальшого розвитку області. У залі засідань Знам`янського міськвиконкому відбулася презентація проекту „Статський радник” за участю осіб, які мають бажання взяти участь у конкурсному відборі. На запитання присутніх відповідав радник голови обласної державної адміністрації Козловський О.В.. Крім того, Козловський О.В. зазначив, що „Статський радник” – це унікальний проект, аналогів якому не існує в Україні. Області сьогодні вкрай необхідні креативні менеджери . І не має значення, подасть анкети молодь чи фахівці, за плечима яких чималий професійний стаж, - головне, аби відчувалося бажання працювати і реалізовувати нові проекти, завдяки яким розвиватиметься регіон.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 942 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0