Середа, 24.04.2024, 06:48

Головна » 2011 » Вересень » 30 » Профілактичні рейди "Вокзал" та "Діти вулиці"
Профілактичні рейди "Вокзал" та "Діти вулиці"

12          Як повідомила начальник служби у справах дітей Знам'янського міськвиконкому Лариса Карпук , протягом вересня у Знам'янці проведено чотири профілактичних рейди "Діти вулиці" та "Вокзал", п'ять рейдів сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та нічний рейд до місць масових зібрань по виявленню фактів жебракування, бездоглядності та бродяжництву.
Лариса Дмитрівна наголосила, що управлінням освіти Знам'янської міської ради та загальноосвітніми навчальними закладами продовжуватиметься здійснення контролю за відвідуванням учнями школи, впроваджуватимуться заходи щодо виявлення безвідповідальності батьків або осіб, які їх замінюють за неналежне виховання дітей.
У той же час, практичними психологами та соціальними педагогами навчальних закладів міста надається постійна психологічна допомога дітям, які схильні до пропусків занять, а у виключних випадках - направляються листи на адресу служби у справах дітей Знам'янської міської ради та до кримінальної міліції у справах неповнолітніх.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 929 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0