15:56 Прощання із захисником України Дмитром Кісліченком | |
![]() 11 червня відбулася траурна церемонія прощання знам’янчан із своїм земляком, захисником України Дмитром Кісліченком. Дмитро народився 23.04.1986 року в місті Знам’янка. Після закінчення загальноосвітньої школи №1 вступив до Знам’янського професійно-технічного училища № 12 за спеціальністю помічник машиніста електровоза, яке закінчив у 2004 році. 26 серпня 2004 року був прийнятий в локомотивне депо Знам’янка на посаду помічника машиніста електровоза цеху експлуатації, де і працював до травня 2008 року. З 23 травня 2008 по 16 квітня 2009 проходив строкову військову службу в Збройних Силах України, після якої продовжував працювати в локомотивному депо на посаді помічника машиніста електровоза цеху експлуатації. 27 липня 2015 був призваний на військову службу за мобілізацією. ![]() За час роботи в локомотивному депо Кісліченко Дмитро Валерійович зарекомендував себе досвідченим, вольовим, вимогливим до себе, працелюбним, дисциплінованим працівником. У складних ситуаціях міг прийняти доцільне рішення та виконати поставлене завдання. У роботі виявляв ініціативу та високий рівень професійних знань, застосовував на практиці здобуті навички та досвід роботи. ![]() Серед товаришів по роботі та керівництва локомотивного депо користувався повагою та авторитетом за професіоналізм та знання своєї справи. Прощання із захисником України відбулося на площі Героїв Майдану. Провести Дмитра в останню путь зібралися сотні жителів міста. ![]() Міський голова Сергій Іванович Філіпенко у прощальному слові наголосив, що ми щиро поділяємо горе родини з трагічною та непоправимою втратою найріднішої людини - сина,чоловіка, батька, брата та схиляємо голови перед справжнім патріотом, який віддав життя заради нас з вами, заради Батьківщини. Пам’ять про молодого захисника Вітчизни Кісліченка Дмитра назавжди залишиться у наших серцях! З прощальними словами виступили : помічник начальника з кадрових питань локомотивного депо Геннадій Васильович Осипенко , машиніст електровозу локомотивного депо ТЧ-7 Іван Миколайович Дедушков. ![]() Командир роти де служив Дмитро капітан Сосновський Микола Олександрович зазначив: «Дмитро був дуже відповідальний, завжди йшов на завдання в перших рядах, доброзичливий, щирий товариш, якого завжди зустрічали з радістю, поважали і цінували, отже пам’ять про Дмитра залишиться назавжди у наших серцях». В прощальних словах представника громадської організації «Знам’янська Спілка ветеранів АТО» Олексія Юрійовича Сергєєва прозвучало: «Нещодавно ми зустрічали життєрадісного, усміхненого Дмитра, а зараз його проводжає місто" ![]() Люди проводжали героя, підходили аби покласти квіти та просто доторкнутися до домовини з тілом героя. ![]() Пам’ять про молодого захисника Вітчизни, Кісліченка Дмитра Валерійовича, залишиться у наших серцях назавжди! Вічна пам’ять і слава Героям! | |
|