Четвер, 02.05.2024, 01:27

Головна » 2012 » Травень » 7 » Проведена загальна нарада з керівниками комунальних підприємств, начальниками установ та організацій міста

12         7 травня 2012 року міський голова І.Крижановський провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками установ та організацій міста, начальниками управлінь та відділів міськвиконкому. Іваськів Т.А. – начальник фінансового управління – доповіла про те що, за підсумками 4-х місяців до міського бюджету надійшло 18 млн. 349 тис. грн., виплачено в повному обсязі заробітна плата бюджетних установ, виконання бюджету на 01.05.2012 складає 95.8 %, отримано додаткової дотації на 7 млн. 549 тис. грн, заборгованість за енергоносії складає 382 тис. грн., харчування в закладах освіти 71,2 тис. грн., непогашена короткострокова позичка 3 млн. 178 тис. грн., середньострокова позичка 919,8 тис. грн., всього дефіцит коштів 4,7 млн. грн., до кінця року нехватка коштів до бюджету складе близько 5 млн. грн.

12         Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови, даних на минулій планірній нараді.
За наслідками проведеної наради були дані відповідні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 723 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0