Неділя, 28.04.2024, 16:39

Головна » 2013 » Серпень » 26 » Проведення ярмарків – продажів з реалізації продукції місцевих товаровиробників
Проведення ярмарків – продажів з реалізації продукції місцевих товаровиробників

12На виконання доручення голови Кіровоградської облдержадміністрації А.Ніколаєнка щодо проведення ярмарків – продажів з реалізації продукції місцевих товаровиробників, в тому числі плодово-овочевої продукції, для мешканців міста та району в суботу 24 серпня 2013 року з 8-00 до 13-00 години на ринку Привокзальному підприємства "Фенікс" та в неділю 25 серпня 2013 року на центральному ринку споживчого товариства Знам’янське були розгорнуті торгівельні майданчики по продажу сільськогосподарської продукці.

В роботі торгівельних майданчиків на ринках активну участь взяли СПД, зайняті в сфері торгівлі, а саме: ПП Постика Л.І, ПП Полякова І.М., ПП Анастасьєва В.В., ПП Савченко, ПП Волощук Л.В., ПП Горошко О.М та сільські товаровиробники-власники присадибних земельних ділянок міста та району.

До уваги покупців була виставлена сільськогосподарська продукція нового урожаю, вирощена на власних земельних наділах та присадибному господарстві, а саме: картопля за ціною 3,00-4,00 грн., морква та буряк столовий – 2,50 – 3,00 грн., капуста - 2,30 – 2,50 грн., помідори – 3,00 – 4,00 грн., цибуля 3,00-3,50 грн., кавуни - 1,20 грн., виноград – 8,00-15,00 грн., перець 4,00 грн., баклажани 3,50-4,00 грн., часник -13 грн., олія домашня -13 грн.

Головною метою проведення даних заходів є забезпечення жителів міста та району продуктами сільськогосподарського виробництва за цінами товаровиробників.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 783 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1