Четвер, 18.04.2024, 08:24

Головна » 2016 » Липень » 29 » Проведено чергове щомісячне засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради
Під головуваванням першого заступника міського голови Загородньої В. Г., проведено чергове щомісячне засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради.

В ході засідання було заслухано питання порядку деного.

В обговоренні взяли участь, представники громадських організацій, відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юридичного відділу міськвиконкому, міськрайоннного центру  зайнятості, територіального центру соціального обслуговування та депутати Знам’янської міської ради.

В результаті засідання спостережної комісії представлену інформацію прийнято до відома та винесено відповідні рішення.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 808 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/5