Середа, 08.05.2024, 17:55

Головна » 2014 » Березень » 4 » Проведено чергове засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради
Проведено чергове засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради

Проведено чергове засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради під головуваванням першого заступника міського голови Джулая В. О.

В ході засідання було заслухано секретаря спостережної комісії, спеціаліста І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб, Білокамінську О., з питань про заходи щодо соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі та про обстеження умов проживання осіб даної категорії.

Заслухані питання, разом з головою та секретарем спостережної комісії, обговорювали заступник голови комісії, головний спеціаліст відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому Головченко А., та головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Буріко О.

В результаті засідання спостережної комісії представлену інформацію прийнято до відома та винесено відповідні рішення.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 831 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/4