Середа, 01.02.2023, 01:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Вересень » 7 » Проведено черговий рейд-обстеження 15 торгівельних об'єктів роздрібної торгівлі підакцизними товарами
12:17
Проведено черговий рейд-обстеження 15 торгівельних об'єктів роздрібної торгівлі підакцизними товарами
12
З метою наповнення міського бюджету та здійснення контролю за повнотою сплати акцизного податку, комісією, яка діє на підставі розпорядження міського голови від 25.03.2015р. №24 "Про створення комісії по проведенню перевірок повноти сплати акцизного податку з підакцизних товарів на об'єктах роздрібної торгівлі" проведено черговий рейд-обстеження 15 торгівельних об'єктів роздрібної торгівлі підакцизними товарами суб'єктів підприємницької діяльності міста на предмет фіксування наявності діючого касового апарату та факту видачі касових чеків за придбаний підакцизний товар, порушень ведення розрахунково-касових операцій. За результатами проведеного обстеження було встановлено, що на двох об'єктах торгівлі по продажу тютюнових та алкогольних виробів (магазин "БОНА" по вул. Рози Люксембург, магазин "Екватор") касовий апарат знаходився у непрацюючому стані, на трьох об'єктах продажу підакцизних товарів (магазин "Вкусняшка" по вул. Героїв Сталінграду, кіоск ПП Слюсаренко Т.О. по вул. Рози Люксембург, кіоск ПП "Прок Плюс" по вул. Рози Люксембург) встановлено порушення розрахунково-касових розрахунків без видачі касових чеків. На інших обстежуваних об'єктах торгівлі проведено роз'яснювальну роботу щодо правильності та повноти сплати акцизного податку та недопущення порушення розрахунково-касових операцій зі споживачами підакцизних товарів.

В  результаті проведеного обстеження комісія вирішила - направити акт обстеження до Знам'янської ОДПІ для реагування та вжиття відповідних заходів на зазначені факти порушення податкового законодавства, продовжити і надалі проводити зазначені обстеження об'єктів роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Знову звертаємося до знам'янчан та мешканців нашого міста: виконавчий комітет Знам'янської міської ради просить Вас бути патріотами свого міста та приймати активну участь у формуванні міського бюджету, отримувати за придбаний підакцизний товар (алкогольні та тютюнові вироби) касовий чек, реагувати на випадки ненадання касових чеків у магазинах продажу алкогольних та тютюнових виробів, у разі фіксування таких випадків звертатись на гарячу лінію: Кіровоградського обласного контактного центру за номером 0800500238; Департаменту фіскальної служби – 08005010070; до юридичного відділу міськвиконкому – 2-19-04; відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі міськвиконкому – 2-19-72. 

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 772 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6

Кировоград: новости и сайты