П`ятниця, 29.03.2024, 14:42

Головна » 2011 » Листопад » 17 » Проведено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці

12         16 листопада 2011 року відбулася конкурсна комісія по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення Знам`янського міськвиконкому.

12          За результатами конкурсної комісії прийнято рішення рекомендувати міському голові призначити на посаду провідного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення Кривозуб Наталію Василівну.

12          Кривозуб Наталія Василівна, 26.01.1973 року народження. У 1995 році закінчила Дніпропетровський Державний аграрний університет, за спеціальністю – облік і аудит.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 667 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0