Головна »
2011 » Травень » 25 » Звітно-виборчі збори тривають
10:31 Звітно-виборчі збори тривають |
Відбулися звітно-виборчі збори у кварталі №12. Жителі вулиць Ульянівської, Осадчого, провулків Кіровоградського, Транспортного, Ульянівського, І та ІІ Паркового обрали головою квартального комітету Чобітько Ольгу Павлівну. У зборах взяли участь секретар Знам’янської міської ради А.Тесленко, депутат міської ради О.Антоненко, начальник КП "Шляховик" Л.Лаптєва, головний спеціаліст організаційного відділу О.Скляровська.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 715 |
Додав: Moder
| Рейтинг: 0.0/0 |