Середа, 24.04.2024, 05:30

Головна » 2011 » Серпень » 29 » Проведено нараду
Проведено нараду
12         Міський голова І.Крижановський провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств міста, начальниками установ та організацій міста , начальниками управлінь та відділів міськвиконкому. Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови, даних на минулій планірній нараді. Заступник начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства О.Філіпенко головну увагу зосередив на підготовці господарського комплексу до його стабільного функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р. Про те, яка робота проводиться з боржниками за спожиту воду доповів начальник водопровідно-каналізаційного господарства О.Рябов. Повідомив, що направлено 838 попереджень мешканцям міста - боржникам. Начальник управління економіки та власності Л.Нестеренко проінформувала про законність роботи закладів громадського харчування, які здійснюють торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями. Фахівцями ДЗ «Знам’янська рай СЕС» проведено 23 позапланові перевірки з питання реалізації слабоалкогольних напоїв на розлив, із них 8 об’єктів громадського харчування та 15 об’єктів продовольчої торгівлі. За результатами перевірки були застосовані адміністративно запобіжні заходи. Л.Нестеренко також доповіла, що на звернення директора ТОВ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство» Мусостова М.М. стосовно необхідності розвитку промислового потенціалу міста та інвестиційної пропозиції підприємства по створенню потужностей по переробці зернових культур і виробництву борошна, комбікормів, виконавчим комітетом прийнято рішення «Про розгляд інвестиційної пропозиції ТОВ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство». Начальник міського відділу освіти В.Сиромятніков доповів про готовність закладів освіти міста до початку нового навчального року. Міський голова І.Крижановський наголосив на проведені активної роботи з боржниками не тільки за спожиту воду, а за усі надані комунальні послуги. Серед основних завдань, поставлених перед керівниками міським головою, наведення порядку на прибудинкових територіях, грейдерування доріг, перевірка стану дорожніх знаків та розміток біля шкіл та дошкільних навчальних закладів, активізація роботи по підготовці до зими, серед яких реконструкція системи опалення у ЗШ №6 та №7.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 748 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0