Субота, 20.04.2024, 15:37

Головна » 2017 » Травень » 29 » Проведено нараду-семінар
Проведено нараду-семінар
В сесійному залі виконавчого комітету міської ради першим заступником міського голови В.Г.Загородньою, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальником фінансового управління Г.В.Лихотою та заступником начальника міськфінуправління О.М. Лепетко було проведено нараду-семінар з бухгалтерами закладів: апарату управління, освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери; управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; територіального центру соціального обслуговування.

На нараді були обговорені слідуючі питання:
1. Забезпечення економного, раціонального використання коштів загального та спеціального фондів міського бюджету.

2. Забезпечення своєчасного використання бюджетних призначень на відповідні періоди.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління наголосила, що в лютому поточного року рішенням виконавчого комітету були затверджені Заходи щодо економного витрачання бюджетних коштів головними розпорядниками, розпорядниками нижчого рівня, одержувачами коштів міського бюджету та комунальними підприємствами міста при закупівлі товарів, робіт та послуг, відповідно до яких розпорядники, одержувачі бюджетних коштів та комунальні підприємства міста повинні проводити моніторинг цін на товари та послуги, які закуповуються без застосування електронної системи закупівлі «Prozorro». Також, в квітні поточного року рішенням виконавчого комітету був затверджений Міський план заходів по наповненню дохідної частини міського бюджету м.Знам’янка та ефективному і раціональному використанню бюджетних коштів у 2017 році, відповідно до яких головні розпорядники бюджетних коштів повинні забезпечити:
проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних  установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з таких виплат;
здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного  їх використання, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів;
недопущення фактів взяття розпорядниками бюджетних коштів зобов’язань, не забезпечених бюджетними призначеннями, та здійснення  видатків лише в межах бюджетних асигнувань, передбачених кошторисами установи.

З метою проведення аналізу із забезпечення установ бюджетними призначеннями на енергоносії до кінця року, заступник начальника міськфінуправління зобов’язала головних розпорядників надати для опрацювання фінансовому управлінню до кінця поточного місяця інформацію щодо потреби по енергоносіях у натуральних показниках з врахуванням діючих тарифів у розрізі установ.
Також на нараді було акцентовано увагу на забезпеченні своєчасного використання бюджетних призначень, зокрема:
відповідно до направлених фінансовим управлінням листів щодо сум залишків невикористаних станом на 24.05.2017р. бюджетних коштів головні розпорядники повинні для їх використання своєчасно подавати в базу даних системи електронних закупівель «Prozorro» свої вимоги щодо необхідних технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі (відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» та рішення сесії міської ради від 16.12.2016р.  №642);
кожному головному розпоряднику бюджетних коштів надати фінансовому управлінню обґрунтовані пропозиції щодо зміни помісячного розпису видатків міського бюджету для забезпечення виконання робіт по своїй установі. Дане питання буде вирішуватись відповідно до можливостей міського бюджету.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 850 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3