Вівторок, 20.11.2018, 22:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Проведено обстеження високовартісного обладнання та об’єктів нерухомого майна цілісного майнового комплексу Знам’янської ЦРЛ
15:56
Проведено обстеження високовартісного обладнання та об’єктів нерухомого майна цілісного майнового комплексу Знам’янської ЦРЛ
12
З метою створення єдиного медичного простору на території міста Знам’янка і Знам’янського району та організації роботи з якісного медичного обслуговування населення міста та району, з урахуванням рішень Знам’янської районної ради від 22 грудня 2017 року № 363 «Про передачу цілісного майнового комплексу Знам’янської центральної районної лікарні» (код ЄДРПОУ 01995060), №386 «Про затвердження статуту Знам’янської центральної районної лікарні у новій редакції», прийняте рішення Знам’янської міської ради від 22 грудня 2017 року №1256 «Про прийняття цілісного майнового комплексу Знам’янської центральної районної лікарні до комунальної власності міста Знам’янка». 

Рішенням затверджено склад комісії з припинення (реорганізації) Знам’янської центральної районної лікарні. 

Комісія, на чолі з першим заступником міського голови В.Загородньою, вирішує нагальні  питання щодо процедури створення та існування єдиного медичного простору, як у правовій площині так і з огляду на функціональність. 
12

На даний час проведено інвентаризацію майна Знам’янської ЦРЛ та  складено Акт прийому-передачі цілісного майнового комплексу Знам’янської центральної районної лікарні. 

На минулому тижні комісією проведено обстеження високовартісного обладнання та об’єктів нерухомого майна цілісного майнового комплексу Знам’янської центральної районної лікарні. 

Водночас розроблюється штатний розпис та статут КЗ «Знам’янська міська лікарня  імені А.В. Лисенка». 

На черговій сесії депутати розглядатимуть проект рішення «Про припинення в результаті реорганізації Знам’янської центральної районної лікарні шляхом приєднання  до комунального закладу «Знам’янська міська лікарня  ім. А.В.Лисенка».

Отже, робота комісії триває.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 233 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6

Кировоград: новости и сайты