П`ятниця, 03.05.2024, 09:46

Головна » 2014 » Липень » 15 » Проведено проміжне засідання організаційного комітету конкурсу "Знам'янчанин року"

Під керівництвом голови комісії І. Крижановського відбулось проміжне засідання щорічного міського конкурсу "Знам'янчанин року".

Н. Адамович – заступник голови комісії ознайомила всіх присутніх членів комісії з характеристиками та фотоматеріалами номінантів конкурсу. Заслухану інформацію взято до відома. Також, членами комісії було погоджено провести підсумкове засідання 17.07.2014 року, що проводитемиться шляхом таємного рейтингового голосування членами організаційного комітету.

Метою конкурсу є визначення найвагомішого вкладу у сферах соціально – економічного, суспільно – політичного та культурного розвитку міста, формування громадської оцінки діяльності трудових колективів, окремих особистостей та сприяння розвитку передових форм господарювання, підприємництва, інвестиційної, фінансової та творчої діяльності.

Урочисту церемонію нагородження конкурсу буде проведено, у рамках міських заходів до святкування Дня міста, 1 серпня 2014 року.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 828 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2