Вівторок, 07.05.2024, 22:41

Головна » 2013 » Лютий » 21 » Проведено семінар – практикум відповідальних осіб за проведення правових навчань на підприємствах, установах, організаціях міста

12         20 лютого міською координаційно - методичною радою з правової освіти населення за участю керуючої справами міськвиконкому Тесленко Н.О. проведено семінар – практикум відповідальних осіб за проведення правових навчань на підприємствах, установах, організаціях міста. Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в місті Знам’янка та Знам’янському районі Кучер Н.В. розповіла про пенсійне законодавство України. Із новими нормативно – правовими актами України ознайомив учасників семінару начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В.

12          Керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О. проінформувала відповідальних осіб про висвітлення діяльності органу місцевого самоврядування на веб-сайті міської ради. Про діяльність Знам’янського міськрайонного управління юстиції розповів провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управління юстиції С.Гладун.
Дано доручення відповідальним особам надати пропозиції до плану роботи КМР на поточний рік та провести правові навчання на підприємствах, установах, організаціях міста по ознайомленню із питаннями, які були розглянуті під час семінару-практикуму.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 598 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0